Kullanım Koşulları

Sayın Site Ziyaretçisi;

www.yedekparca-market.com  wep  sitesi ("Site")ISIKAR ENDÜSTRİYEL MAKİNE VE YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 'e ait olup, YAŞARAKTÜRK MAH.14 NOLU SOK.ZÜMRÜT APT.NO:4B KİLİS / MERKEZ  yine onun tarafından işletilmektedir.Bu Site'de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, Site'yi, Site kullanma koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu Site'yi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

Site'deki tüm dokümanlar. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

Site'nin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, kullanıcı, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Site'de veya bu Site'den bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/ veya manevi, menfi ve/ veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site'ye girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelere ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği  tarafından beyan ve işbuwww.yedekparca-market.com Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.


ÜYELİK

Sitemize üyelik ücretsizdir. 

Üyelik, Site'nin ilgili bölümünde gerekli kişisel bilgilerin ve e-posta adresinin girilmesi ve şifre tanımlanması suretiyle kayıt işleminin yaptırılması vewww.yedekparca-market.com  tarafından kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır.

Kayıt esnasında tanımlanan şifrenin korunması ile ilgili tüm sorumluluk Üye'ye aittir.

 

www.yedekparca-market.com    ISIKAR ENDÜSTRİYEL MAKİNE VE YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR