SİPARİŞLERİM NE ZAMAN ULAŞIR?

www.yedekparca-market.com 'den almış olduğunuz yedek parçalar 2 iş günü içinde Kargo firmasına teslim etmektedir. Ürünlerinizin size ulaşması için gereken süre bulunduğunuz il ve yerleşim yerinizin konumuna bağlı olarak, 1 gün ile 4 gün arasında değişmektedir.  

SİPARİŞ ONAYLANMASI

Siparişleriniz, ödemeninwww.yedekparca-market.com üzerinden  HAVALE veya EFT onaylandığında geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. www.yedekparca-market.com gerek gördüğü taktirde sitemizden yapmış olduğunuz satın almaları tek taraflı olarak stok esaslı veya ürün odaklı iptal edebilir. Bu durumda www.yedekparca-market.com 'e HAVALE veya EFT  ödemesi yapılmış ise derhal iade gerçekleşir. 

KARGO ÖDEMELERİ NASIL YAPILIR?

Mağazamızdan yapmış olduğunuz alışverişlerinizin kargo ücretini alıcı öder. KDV dahil TL, üzeri alışverişte kargo ücreti talep edilmez. 

KARGO TESLİM ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir.

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. 

 

www.yedekparca-market.com

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR