Ödeme ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

www.yedekparca-market.com 'den yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini hangi seçeneklerde yapmak istediğinizi seçtiğiniz ödeme ekranındadır.

Standart Ödeme

Standart ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak yada banka hesabımıza havale yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. "Ödemeyi Onayla" butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Havale

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen www.yedekparca-market.com'nin banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan "Onay" penceresini yazıcıdan bastırın. 

Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır.Havale terciğini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir. 

Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir. 
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Teslimat/Fatura Bilgisi

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen Tam Adres Belirtiniz. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR